Call of Duty Mobile Sezon 13 Resmi Çıkış Tarihi


0

Call of Duty Mobile , önümüzdeki sezonda yeni haritalar, 2 yeni silah, operatör becerileri, puanlama, avantajlar, yeni modlar ve çok daha fazlası gibi birçok yeni şey geleceği için 13. Sezon ileri bir tarihe ertelemişti. Bugün bu yazıda sizlere Sezon 13’ün resmi çıkış tarihini ve Sezon 13’te çıkacak tüm yeni şeylerden kısaca bahsedeceğiz

Call of Duty Mobile Season 13 Çıkış Tarihi?

Resmi olarak Sezon 13, 16 Aralık’ta yayınlanacak şekilde duyrulmuştu, ancak geliştiricilerin güncellemeyi test etmek ve tüm hataları düzeltmek için daha fazla zamana ihtiyacı olduğu için bu tarih uzadı. Geliştiriciler ayrıca oyundaki birçok oyuncunun karşılaştığı Desync sorunları üzerinde çalışıyorlar, Yapılan açıklamaya göre Call of Duty Mobile 13.Sezon ,  22 Aralık 2020’de resmi olarak yayınlanacak .

Call of Duty Mobile Sezon 13’teki Yeni Haritalar:

 1. Nuketown Russia : Bu harita, Nuketown haritasının Rus versiyonudur. Bu haritanın boyutu ve yapısı eski Nuketown ile aynı, ancak bina, arabalar, treyler vb. Tamamen değiştirildi. Ayrıca, bu haritada çok fazla kar göreceksiniz şaşırmayın derim.
 2. Raid Holiday : Oyundaki birçok oyuncunun favori haritalarından biri de kar efektli geliyor. 13. sezonda olduğu gibi Raid haritası da karla kaplı olacak ve Raid haritasında harita etrafında karla oynamak oldukça eğlenceli olacak gibi görünüyor.

 


 1. Call of Duty Mobile Sezon 13’te Yeni Silahlar Geliyor:

  1. Peacekeeper : Esasen çok daha iyi menzil ve isabetliliğe sahip inanılmaz bir hafif Hafif Makineli Tüfek (SMG) ve uzun menzilli dövüşlerde rakiplerinizi öldürmek için 4 ila 6 atış yapmakta. Ancak COD Mobile’da Saldırı Tüfeği olarak piyasaya sürülecek.
  2. MK2 : Daha önce Call of Duty: Warfare ve Black Ops 2’de yer almıştı. Fantastik bir ateş oranına ve çok düşük geri tepmeye sahip bir Hafif Makineli Tüfek. Düşmanlarınıza kolayca nişan almanız için size net bir görüş sağlayan inanılmaz bir alanı var 

       Sezonda Gelen Yeni Modlar:

   1. Grind : Bu modda 2 puan A ve B olacak. Oyuncular düşmanlarını öldürmeli ve Künyelerini toplamalıdır. Oyuncular bu Künyeleri topladıktan sonra, herhangi bir A veya B noktasında durmaları gerekir ve bu puanlar otomatik olarak puanınıza eklenir.
   2. 3v3 Modu : Bu mod, 2v2 moduyla aynıdır, tek değişiklik oyuncu sayısıdır. Bu modda, diğer oyuncularla 3v3 olarak oynayabilirsiniz.
   3. Sezon ortasında piyasaya sürülecek olan 2 farklı mod daha olacak; Bunlar Hardcore Hardpoint ve Hardcore Headquarters .

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0