Figment Yakında Google Play’de


0

İnsan zihninin soyut bir temsili içinde oyuncuları gerçeküstü bir macera bekliyor. Sonuç, en içteki düşüncelerimizin ve bilincimize rehberlik eden “seslerin” keşfedilmesi.

Birkaç yıl süren sessizliğin ardından, zihni terörize etmek için canavarca düşünceler oluşmakta. Oyuncular, beynin hoşnutsuz bir bekçisi olan Dusty rolünü üstlenirler. Size katılan, huysuz kahramanımızın ana motivatörü olarak hizmet eden bir sprite olan neşeli arkadaş Piper. Böylece devam etme cesaretini geri kazanmak oyunun temel amacı.

Kabuslar elle çizilmiş manzaralarda birleşerek yukarıdan aşağıya aksiyonu klasik bulmaca mekaniğiyle birleştirir. Ek olarak, macera, dünyadaki eylemlerinize tepki veren tam bir müzik performansına sahiptir. Geliştirici Bedtime Digital Games, “hem beyne hem de kas gücüne” meydan okuyan benzersiz, sanatsal bir deneyim sağladığını iddia ediyor.

Oyuncular Figment’in 14 Ocak 2021’de yayınlanmasını dört gözle bekliyor. Önceki konsol ve PC sürümleri dünya çapında birçok bağımsız ödül kazanmış. Umarım, bu mobil uygulama da öncekilerin beğenisini kazanacaktır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0