Valorant 2.Sezon ile gelen yeni ajan Yoru


0

“Valorant” 2. sezon 12 Ocak’ta çıkacak ve beraberinde yeni bir savaş geliyor. 1.Sezonun karekterlerine nazaran görünümündeki farklılık ve gizlenmekte uzmanlaşan yeteneklerine sahip olan Yoru adında yeni bir ajan oyuna eklenecek. Yoru, takımının ve rakiplerin kafasını  oldukça karıştırmaya yarayacak yeteneklere sahip.

Yoru’nun yetenekleri şunları içermekte;

  • Fakeout: Ses ipuçlarının önemi üzerinde oynayan bir yetenek olan Fakeout, gerçek bir oyuncunun sesini taklit ederek oyuncu tarafından seçilen bir yönde yürüyen sahte ayak seslerini tetikler.
  • Gatecrash: Bu yetenek bir ışınlanma sinyali olarak çalışır. Yoru ya bir ipi ileri atabilir ve bulunduğu yere ışınlayabilir ya da güvenli bir noktaya bırakıp uzaklaştıktan sonra geri ışınlanabilir.
  • Blindside: Bu yeteneği açıklamak önceki ikisine göre daha kolaydır. Sadece bir yüzeye çarptığında etkinleşen bir flaş bombası. Gerçekte, bu, Yoru oyuncularını köşelerde parlamaya veya flaşlarını etkinleştirmeden önce yere çarpmaya zorlar.
  • Boyutsal Sürüklenme: Yoru’nun nihai yeteneği, onu geçici olarak görünmez ve rakiplerine karşı savunmasız hale getirerek, fark edilmeden yerini değiştirmesine ve yeniden konumlandırmasına veya ileriye göz atmasına izin verir.

Yeni sezonda ayrıca, Sovereign Ghost, Oni Phantom, Prime Spectre, Nebula Ares ve Spline Operator dahil olmak üzere 1. Bölümdeki en çok talep gören kaplamalardan bazılarını bir araya getiren bir skin paketi de satışa sunulacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0